GF håller andan

kan detta vara sant.

Pressmeddelande från mig:
Efter att ikväll mottagit svidande kritik från flera tongivande skribenter här på forumet har jag tagit det tunga beslutet att ta en time-out från GF på obestämd tid. Naturligtvis känner jag inget agg mot GF utan förstår spelets regler.
Lycka till så länge.

Pavey #14

Jag brukar förespråka saklighet och blir riktigt trött på folk som går till personangrepp, men i det ovan citerade fallet är det svårt. Skribenten i fråga är som en kombination av en telefonförsäljare och ett viagraspam. ointressant, opåläst och ganska ointresserad av dialog.
Jag hoppas att han håller tassarna i styr och lämnar oss andra i fred nu. Gnagarforum förtjänar en uppryckning, och det var kul att det var de äldre skribenterna som höll i taktpinnen i kväll när jag ifrågasatte göken ovan istället för att det gamla vanliga fjortisdrevet om fritt forum och censur som brukar gå igång så fort man ifrågarsätter vissa beteenden och attityder på GF.
Länge Leve GF


Kommentarer

Lämna ett svar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.